0948 229 224
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
images/inset-majak.jpg

Prevádzame montáž a servis výstražných svetelných a zvukových zariadení (VRZ), alebo ľudovo povedané majákov a sirén do vozidiel všetkých kategórii pre rôzne odvetvia, kde je potrebné použitie vozidiel s právom prednostnej jazdy (hasiči, obecné hasičské zbory, polícia, vojenská polícia, mestská polícia, záchranná zdravotná služba, dopravná zdravotná služba..)

Používame iba overené komponenty, ktoré vykazujú dlhodobú spoľahlivosť a nevyžadujú časté servisné zásahy.

Úzko spolupracujeme s poprednými výrobcami komponentov Holomy, Juluen, Axixtech, 911 Signal, Federal Signal a ďaľšími, ktorých výrobky sú svetovou špičkou ohľadom kvality a spoľahlivosti.

Pri montážach dbáme na vysokú kvalitu prevedenej práce, ktorá je zárukou dlhodobej bezproblémovej prevádzky VRZ.

Taktiež realizujeme kompletný servis výstražných svetelných a zvukových zariadení.

Okrem montáže "majákov a sirén" pre vozidlá s právom prednostnej jazdy prevádzame predaj a inštaláciu výstražnej svetelnej techniky (oranžový program) pre všetky odvetvia (nadrozmerná preprava, cestári, posypacie vozidlá, stavebné stroje a pod.) , kde je použitie tejto výstražnej svetelnej signalizácie vyžadované. Montáže a servis vykonávame po dohode priamo u zákazníka.

Zvláštne výstražné svetlá modrej a červenej farby sú určené len pre osoby ktoré môžu tieto zariadenia podľa § 40 ods. 2 a 3 zákona č. 8/2009 Z.z používať. Predaj je podmienený zákonom č.725/2004 Z. z. §23b a to len osobám podľa osobitného predpisu13ba). Rampy, majáky, stroboskopy červenej farby, modrej farby a ich kombinácii môžu používať na verejných komunikáciach len vozidlá s právom prednostnej jazdy, organizačné zložky, polícia, mestská polícia, hasičské zbory a vozidlá ktorým Ministerstvo vnútra schválilo žiadosť a vydalo povolenie.

V prípade potreby pripravíme vaše vozidlo podľa vyhlášky na absolvovanie technickej kontroly, aby spĺňalo všetky náležitosti vyžadovaná zákonom. ( správne umiestnenie výstražných svetiel na vozidle, dolepenie certifikovaných reflexných fólii, doplnenie chýbajucich certifikátov a pod.)


Predaj, montáž a servis majákových rámp, sirén, majákov, svetelných alejí, predátorov (pozičných svetiel), LED svetiel, montáž výstražnej techniky pre vozidlá s právom prednostnej jazdy, oranžové, modré a červené výstražné svetlá.

V našej ponuke nájdete široký sortiment výstražných svetelných a zvukových zariadení pre rôzne odvetvia:Vysielacky.com lightbox[settings]Vysielacky.com Vysielacky.com lightbox[settings]Vysielacky.com Vysielacky.com lightbox[settings]Vysielacky.com
Vysielacky.com lightbox[settings]Vysielacky.com Vysielacky.com lightbox[settings]Vysielacky.com Vysielacky.com lightbox[settings]Vysielacky.com
Vysielacky.com lightbox[settings]Vysielacky.com

Prečo práve my?

  • * vyriešime potrebné povolenie na používanie rádiostaníc (vysielačiek)
  • * máme dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja a montáži rádiostaníc
  • * disponujeme profesionálnou montážnou a meracou technikou
  • * skladom máme rôzne typy rádiostaníc, antén a príslušenstva
  • * autorizovaný predaj rádiostaníc (vysielačiek) Motorola, Hytera, HQT, Yaesu a iných
  • * poskytujeme plnohodnotný záručný a pozáručny servis rádiostaníc (vysielačiek)

Kontaktujte nás
Vysielacky.com G-SYSTEMS, s.r.o.
Závodská cesta 2963/4
010 01 Žilina
IČO: 52044131
IČ DPH: SK2120877649
Mobil: +421 948 229 224 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.